Tábor 2024

Milí táborníci (i jejich rodiče),
na tomto místě Vás budeme informovat o připravovaném táboře, přihlášených členech a jejich odevzdávkách a také si zde budete moci stáhnout klíčové dokumenty.

V roce 2023 vyrážíme na tábořiště "Frančíkovna u Spáleného Poříčí" (Plzeňský kraj, okres Plzeň-Jih, GPS: 49.6236889N, 13.6596769E). Tábor potrvá 15 dní (tedy 14 nocí) v termínu 5.-19.8.2023. Veškeré důležité informace naleznete na druhé straně "Přihlášky A a C", která je ke stažení níže. Pro jistotu ale zmíníme nějaké klíčové body:

- stanový tábor, spí se v podsadách
- doprava bude zajištěna pomocí autobusu (rodiče hradí 350 Kč v hotovosti předem)
- přihlášky A, B odevzdat nejpozději do 23.6.2023
- přihlášku B je možno "recyklovat" z loňského roku (pokud nedošlo ke změně skutečností či zdravotního stavu dítěte, např. očkování, alergie,...)
- cena tábora je v základu 4400,-Kč (nebo sponzorský poplatek 5000,-Kč)
- účastnický poplatek nutné uhradit do 30.6.2023
- na požádání vystavíme fakturu, či potvrzení pro zaměstnavatele
- lze platit na účet střediska u FIO banky, č. ú.: 2000417614/2010 (jako VS uveďte rodné číslo dítěte a napište také jeho jméno do zprávy pro příjemce)
- seznam pokynů a věcí k táboru bude účastníkům předán v polovině června 2023
- přihlášku C a Souhlasy odevzdat při odjezdu
- předtáborová schůzka zatím letos není plánována
- veškeré info k táboru a seznam věcí podrobně popsáno v dokumentech níže
Na vedení tábora neváhejte směřovat jakékoli dotazy.

Vedení tábora:
vůdce tábora: Mgr. Dušan Kunc - Duch
zástupce vůdce tábora a zdravotník: Ing. Josef Somr - Starosta
hospodář a kuchař: Ing. Vít Zvoníček - Alchymista

Adresa tábora:
- jméno dítěte -
LJT „Frančíkovna“ (stř. Zbiroh)
Záluží 11
335 61 Spálené Poříčí

Aktuální stav přihlášek a poplatků

V následující tabulce můžete zkontrolovat aktuální stav přihlášek a poplatků. Pokud máte pocit, že je něco v nepořádku, neváhejte se obrátit na vedení oddílu. Tabulku se budeme snažit udržovat co nejvíce aktualizovanou (obvykle tedy aktualizujeme 1x týdně).

Pokud se u jména Vašeho syna ukazuje v daném sloupci ikonka peněz ( ), znamená to využití některé ze slev na táborovém poplatku.

Jméno Přihláška (A) Přihláška (B) Souhlasy rodičů* Táborový poplatek Zaplacena doprava
Bauer Štěpán
Netrval Jakub
Netrval Tomáš
Spolnik Gleb

* Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce a Souhlas s Táborovým řádem.