Tábor 2017

Vážení rodiče,
na tomto místě Vás budeme informovat o připravovaném táboře, přihlášených členech a jejich odevzdávkách a také si zde budete moci stáhnout klíčové dokumenty.

V době tábora budeme občas k zastižení na mobilních číslech uvedených v pokynech. Na tábor spíše nejezděte, pouze v nezbytném případě a po dohodě s vedením. Pokud vezete syna na tábor dříve, zde je GPS: 49.5661400N, 13.8033619E (Středočeský kraj, okres Příbram)... Je ale určitě možné využít korespondence. Adresa tábořiště (až přímo na naši hájovnu) je:

- jméno dítěte -
LJT "Na Dědku" (stř. Zbiroh)
Vacíkov 48
262 44 Hvožďany

Klíčové dokumenty k táboru ke stažení:

Aktuální stav přihlášek a poplatků

V následující tabulce můžete zkontrolovat aktuální stav přihlášek a poplatků. Pokud máte pocit, že je něco v nepořádku, neváhejte se obrátit na vedení oddílu. Tabulku se budeme snažit udržovat co nejvíce aktualizovanou.

Pokud se u jména Vašeho syna ukazuje v daném sloupci ikonka peněz ( ), znamená to, že za včasné odevzdání přihlášek a/nebo zaplacení poplatku získáváte slevu 200,- Kč na táborovém poplatku, za každou ikonku peněz.

Jméno Přihláška (A) Přihláška (B) Souhlas rodičů* Táborový poplatek
Bejček Tobiáš
Boček Matyáš
Fair Adam
Grosman Lukáš
Horák Lukáš
Kala Samuel
Málek Čeněk
Matoušek Andrej
Matoušek Prokop
Mitáček Jan
Mitáček Václav
Moutelík Šimon
Nádvorník Pavel
Nádvorník Petr
Ryba Michal
Šestina Martin
Skalka Šimon
Šmerda Dominik
Srp Miroslav

* Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce a Souhlas s Táborovým řádem.