HLAVNÍ NABÍDKA
PRO RODIČE
NAŠE VYCHYTÁVKY

Vítejte!

Vítáme Vás na nových webových stránkách 1. oddílu Sluneční záře. Jsme skautský oddíl patřící do organizační jednotky Junák - český skaut, středisko Čertovka Zbiroh, z.s., kde je i hlavní místo našeho působení.

Na těchto stránkách naleznete jak veškeré informace o naší současné činnosti, tak i něco málo o naší historii. Naleznete zde jak plán akcí do blízké budoucnosti, tak i roční vizi oddílu.

A aby toho nebylo málo, tak pokud scháníte nějaký lísteček či dokument, který se Vám někam zatoulal, můžete si jej zde stáhnout a vytisknout.

Aktuální zprávy

Oddílová schůzka v měsíci květnu

V pátek 10. května 2019 nás čeká další oddílová schůzka. Rádi bychom ji věnovali speciální hře "Kinballu", kterou jsme prvně sehráli vloni na podzim. Nyní vyzkoušíme hru na venkovním hřišti. Sraz je již v 16:15 na parkovišti nad školou ve Zbiroze. Zvolte vhodné sportovní oblečení pro pobyt venku, včetně vhodné sportovní obuvi. Nezapomeňte si základní výzbroj (zápisník, něco na psaní, KPZ, uzlovačka...) a dostatek pití. Zakončení bude ve standardním čase 18:00 opět u školy.

P.S. V případě nepřízně počasí, se schůzka odehraje v klubovně pod letním kinem.

05. květen 2019 19:48 | Starosta

Havrani v okrese zvítězili (kliknutím rozbalíte)

Změna místa a času konání Svojsíkova závodu (kliknutím rozbalíte)

Květnová schůzka Sokolů (kliknutím rozbalíte)