Výprava do Českého krasu

Trvání akce

14. listopad 2015 07:15 - 14. listopad 2015 17:17

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (tužka, zápisník, uzlovačka, stezka, legitimace, KPZ), pití a jídlo (bez vaření), skautský kroj s opaskem, oblečení dle počasí, pláštěnka či pončo, šátek, 150,- Kč (na jízdenky), baterka, dle možností busola, kapesní nůž, pokud dítě má, tak i mobilní telefon

Bližší popis akce

Vyrazíme na dobrodružnou výpravu, která nám nabídne možnost obdivovat Český kras. Jedeme v krojích - autobusem a následně vlakem. Vycházíme ze Srbska a čekají nás přístupné štoly Alkazaru, vyhlídka na Svatém Janu a pokud nebudeme leniví, navštívíme ještě maličkaté Bubovické vodopády. Celková trasa čítá 12,5 km, to zvládneme lehce! Jelikož není jisté kterým spojem se vrátíme, doporučujeme se vybavit mobilem, abychom mohli informovat. Čeká nás výprava nabitá objevováním a poznáváním - přidejte se! Sraz i ukončení je U Váhy.