Trvání akce

13. prosinec 2015 13:00 - 13. prosinec 2015 17:00

Seznam věcí s sebou

skautský kroj, rekvizity na scénku (pokud jsou), vánoční dárek (pokud ještě nebyl odevzdán na družinovce), vánoční cukroví

Bližší popis akce

Pro rodiče a další hosty začíná akce ve 14:00. Přijďte si s námi zazpívat pár koled, shlédnout vystoupení jednotlivých družin, poslechnout si pár vět o proběhlých akcích a naladit se na vánoční atmosféru třeba i pojídáním cukroví (které jak doufáme jednotliví účastníci donesou z vlastních zásob na ochutnávku). Budeme rádi, když bude kino řádně zaplněné a tak klidně vezměte s sebou další rodinné příslušníky. Skauti a vlčata jdou na akci ve skautských krojích, přičemž pro členy oddílu je sraz u kina již ve 13:00. Besídka potrvá zhruba tři hodiny. Přijďte, jste srdečně vítáni.