Skautská liga a jiná překvapení (v Rokycanech)

Trvání akce

27. únor 2016 12:00 - 28. únor 2016 13:17

Seznam věcí s sebou

karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj, hrneček, baterka, čajová svíčka, hygienické potřeby, jídlo a pití, párek do párku v rohlíku (rohlíky a přísady zajistí vedení), kroj se všemi doplňky (určitě!), oblečení dle počasí, pláštěnka či pončo, hodinky, batoh a batůžek, kapesní nůž, šátek, oblíbenou deskovou či karetní hru (klidně i více), základní výzbroj! (funkční KPZ, stezka, legitimace, zápisník, tužka, šifrovací pomůcky, uzlovačka), oddílové tričko, 150,-Kč

Bližší popis akce

POZOR! Akci jsme museli přesunout do skautské klubovny v Rokycanech, takže sraz je na vlakovém nádraží v Kařeze ve 12:00 a návrat bude vlakem a následně autobusem do Zbiroha, kde budeme v neděli ve 13:17. Ostatní věci zůstávají, jen přibalte oddílové tričko a 150,-Kč na dopravu a ubytování. Vše si vezeme na zádech sbaleno v jednom batohu. Hlavním bodem programu bude velká soutěžní hra v nejrůznějších znalostech a dovednostech - Skautská liga. Mimo to ale proběhnou i zajímavé rukodělky, navštíví nás snad i skautský pamětník, posvačíme párky v rohlíku u stánkaře Šešulky, přečteme si něco z kroniky z roku 1968 či si promítneme pohádky na přístroji starším než většina členů. Spát se bude v klubovně. Zde je pitná voda, malá kuchyňka, WC, topí se dřevem a spí na zemi. Bude-li čas, druhý den budeme věnovat zejména deskovým hrám (které poveze do Rokycan automobil a budou vybírány na nádraží v Kařeze). Tato akce bude jistě patřit k těm, co se zapíší do historie, tak přijďte!