Ekovýprava do Stínadel (a ještě dál)

Trvání akce

19. březen 2016 07:00 - 20. březen 2016 12:30

Seznam věcí s sebou

vhodné oblečení a obuv, do velkého batohu: věci na vaření, hrneček, baterka, čajová svíčka, spacák, karimatka, polštářek, hygienické potřeby, přezůvky; do malého batůžku: základní výzbroj (KPZ, stezka, zápisník, propiska, uzlovačka, šifrovací pomůcky, legitimace), pláštěnka, něco menšího na opékání, 100Kč, hodinky, igelitová taška, pracovní rukavice, dostatek tekutin a pochutin, kapesní nožík

Bližší popis akce

Sraz i ukončení je u klubovny. Tentokrát se vydáme do rokycanského centra pro ochranu přírody, odkud následně vyrazíme na menší přírodovědnou vycházku, směr Lopata. Na tuto výpravu jdeme v krojích!!! Po cestě si něco povíme o místních (nejen) chlupatých a opeřených obyvatelích a budeme hledat způsoby, jakými můžeme přírodě pomáhat. Nezůstaneme však jen u toho a kvečeru nás bude čekat dobrodružná výprava do Stínadel s honbou na Širokka a přespání v klubovně. Je na co se těšit! Druhý den v 11:00 se navíc uskuteční již avizovaná schůzka s rodiči, která bude zároveň s výpravou ukončena. Program pro vlčata i skauty bude po dobu schůzky zajištěn.