Indiánská výprava na chatu

Trvání akce

22. duben 2016 16:20 - 24. duben 2016 13:15

Seznam věcí s sebou

skautský kroj, velký batoh (poveze se autem), batůžek, karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj, hrneček, čajovou svíčku, baterku, hygienické potřeby (ručník, kartáček na zuby, pastu), jídlo a pití na celý víkend, věci na vaření a pojídání (vařič, ešus, příbor), oddílové tričko, oblečení dle počasí (teplé, terénní), pláštěnku či pončo, PET lahev (dostatečně velká na celodenní výpravu), kapesní nůž, 70,-Kč (přesně), šátek na hry, pracovní rukavice a podsedák.

Bližší popis akce

V pátek odpoledne se sejdeme U Váhy odkud vyrazíme na chatu pěšky jen s malými batůžky. Jdeme v krojích! V batůžku bude mít každý pouze svačinu, pití, KPZ, pláštěnku a baterku. Ostatní potřebné vybavení se odveze ve velkých zavazadlech přistaveným autem. Bydlet budeme na chatě v Drahoňově Újezdu, odkud v sobotu uskutečníme celodenní výlet do okolních lesů. Po celou dobu akce se každý stravuje z vlastních zásob (doporučujeme vařená jídla jen na sobotu, zbytek pokrýt studenou stravou). Na chatě je k dispozici lednice, pitná voda, WC, elektřina, topení dřevem a další luxus. Kapacitně jsme však omezeni na max. 25 míst. Spí se na zemi na karimatce a většinu času budeme trávit venku, proto nepodceňte počasí a všichni si zabalte teplé oblečení na ven i spaní. Pokud bude pršet pojedeme tam či zpět autobusem. Autobus v neděli by byl na náměstí ve Zbiroze ve 12:27.