Závod vlčat a světlušek

Trvání akce

30. duben 2016 07:15 - 30. duben 2016 19:15

Seznam věcí s sebou

kroj, oddílové (družinové) tričko, základní výzbroj, jídlo a pití na celý den (bez vaření), vhodné oblečení na závodění, pláštěnku a 100,- Kč.

Bližší popis akce

Akce je určena pouze pro vlčata (a pár dalších, které oslovila oddílová rada). Ráno se sejdeme U Váhy a autobusem pojedeme na nádraží do Kařeza, odkud dále vlakem do Rokycan. Po příchodu na skautskou louku proběhne nástup všech závodníků i rozhodčích (kontrola krojů). V průběhu dne zaběhne závodní družina závod s devíti disciplínami (v oddílových/družinových tričkách). Ukončení závodu proběhne v podvečerních hodinách. Plánovaný návrat je v 19:15 opět na náměstí do Zbiroha. Je důležité, aby z každé družiny jeli aspoň 4 závodníci, jinak družina nemůže závodit o postup a ceny. Kdo bude lepší? Havrani nebo Sokoli?!