S Mauglím v Praze

Trvání akce

21. květen 2016 07:15 - 21. květen 2016 19:14

Seznam věcí s sebou

batůžek, svačina a pití na celý den, základní výzbroj, na sebe kroj (bude-li předpověď na zamračeno) nebo oddílové triko (má-li být teplo), pláštěnka, 400,- Kč (zahrnuje vstupenky, vlak, dopravu po městě a 1. pásmu a malou rezervu), průkazku s fotkou a datem narození! (platí i skautská legitimace), mobilní telefon

Bližší popis akce

Sraz i ukončení je ve Zbiroze U Váhy. Vyrazíme do Prahy, abychom společně prožívali dobrodružství z Knihy džunglí. Vypravíme se tedy do džungle Průhonického parku, kde kromě botanického zážitku uvidíme i zámek s freskou svatého Jiří. Také se podíváme do vědecké laboratoře. Pak se přesuneme do centra Prahy, abychom shlédli film Kniha džunglí. Ano, půjdeme do kina (pokud se film bude ještě vysílat - jinak zvolíme jiný program)! Zbude-li čas, projdeme nějaká zajímavá místa v našem hlavním městě. Je nutné mít s sebou legitimaci s fotografií a datem narození, abychom mohli získat slevy na dopravu i vstupy. Pokud bychom nestihli zpáteční vlak, bude návrat do Zbiroha s příjezdem až ve 20:31.