Cyklovýprava na Valdek

Trvání akce

24. září 2016 07:30 - 24. září 2016 16:30

Seznam věcí s sebou

dostatek pití (1,5 litru minimálně), svačinu, plně vybavenou KPZ, cyklistickou přilbu, oddílové tričko a pláštěnku

Bližší popis akce

Zahájení i ukončení akce je u klubovny.

Důležité:
Neberte si žádné zbytečné věci (věci na vaření, zápisníky, věci na převlečení,...). Pokud vezmete sadu na lepení či pumpičku, můžou se hodit. Vhodné je oblečení v pestrých barvách. Kdo nebude mít 100% funkční kolo* nebo cyklistickou přilbu, nemůže se akce zúčastnit. Pojedeme převážně po nefrekventovaných cestách a silnicích a tempo bude uzpůsobeno i pro vlčata. Na sebe si vezměte oddílové tričko. Trasa na hrad bude cca 17 km, tedy celkem 34 km. Za deště se cyklovýprava nekoná.

* Před odjezdem proběhne kontrola kol všech účastníků. Kolo musí mít plně funkční přehazovačky(u) a dvě nezávislé brzdy, dále být vhodně nafouklé, namazané, apod. Kvalitní technický stav je polovinou bezpečí!