Výprava do Ameriky s Lone Wolfem

Trvání akce

28. říjen 2016 14:00 - 30. říjen 2016 12:00

Seznam věcí s sebou

skautský kroj, velký batoh (krosnu), batůžek, karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj, hrneček, čajovou svíčku, baterku, hygienické potřeby (ručník, kartáček na zuby, pastu), jídlo a pití na celý víkend, věci na vaření a pojídání (vařič, ešus, příbor), oblečení dle počasí (teplé, terénní), pláštěnku či pončo, PET lahev (dostatečně velká na celodenní výpravu), kapesní nůž, 150 Kč, šátek na hry, nůžky, tužku, gumu a pravítko.

Bližší popis akce

Sraz bude ve 14:00 před Městským úřadem Zbiroh. Páteční odpoledne budeme věnovat čtení Lone Wolfova dobrodružství. Tato část výpravy je ryze bonusová. Jak již víme z minulých akcí, není úplně pro každého. Pokud vás čtení Lone Wolfa příliš nebaví, přijďte až v sobotu ráno. To se všichni sejdeme v 8:00 u klubovny, odkud vyrazíme v kroji objevovat vzdálenou krajinu Malé a Velké Ameriky, Mexika či Kanady. Do malého batůžku si tedy předem připravte: základní výzbroj, jídlo a pití na celý den, peníze, šátek, baterku, kapesní nůž a pláštěnku. K sobotnímu obědu zvolte něco studeného, vařit budeme moci až večeři v klubovně. Kde přespíme a nedělní dopoledne budeme věnovat výrobě přáníček do domova s pečovatelskou službou. Podzim máme v plném proudu, proto prosím nepodceňte počasí a vybavte se vhodným oblečení, obuví a pláštěnkou.