Svojsíkův závod - základní kolo

Trvání akce

06. květen 2017 08:00 - 06. květen 2017 17:30

Seznam věcí s sebou

kroj, KPZ, šátek na hry, zápisník, psací potřeby, uzlovačka, kapesní nůž, pláštěnka, jídlo na celý den, oblečení dle počasí a čistá obuv do tělocvičny (bez ní se nelze účastnit doprovodného programu). Do družiny si vezměte 50 Kč, družinovou vlajku.

Bližší popis akce

Závod určený hlavně skautům letos pro okres pořádá středisko Čertovka Zbiroh (ve spolupráci s dalšími středisky). Závod tradičně prověří připravenost takřka na vše. Je tedy ctí reprezentovat svou družinu, oddíl a středisko!

Na družinových schůzkách byli vybráni:
Sokoli - Mišon, Ramenáč, Diffusil, Vašek a Klouzek;
Havrani - Malý Pes, Pendolino, Šuměnka, Čenich, Kelímek, Nynyny, Kompresor a Hopík. Náhradníky jsou vždy zbylí členové družiny (pokud přijdou, mohou být využiti jako figuranti, apod.).

Registrace začne v 8:00 hod, nástup v krojích je plánován od 8:30 hod. v areálu základní školy ve Zbiroze (Muchova 554; vstup bočním vchodem). U ZŠ je tedy sraz i konec závodu, který bude nejpozději v 17:30 hod. Stravování proběhne z vlastních zásob, pitná voda bude k dispozici.

Závod je sestaven ze samotného závodu, modulu přežití a zpětné vazby. Seznam disciplín:
1, Krizové situace a jejich řešení
2, Zdravověda