Táboření u Lhoty pod Radčem

Trvání akce

20. květen 2017 08:00 - 21. květen 2017 11:15

Seznam věcí s sebou

v batohu na zádech - základní výzbroj (zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, stezku, legitimaci, šifrovací pomůcky), spacák, karimatku, polštářek, pláštěnku, šátek na hry, hygienu (kartáček na zuby, pasta, hřeben, LÉKY…), ručník, oblečení do terénu a na spaní, jídlo, pití (užitkovou vodu zajistíme, pití musí mít každý svoje…), lžíci, svítící baterku, kapesní nůž, 50 kuliček na cvrnkání, 70 Kč (přesně), skautský kroj s opaskem, oddílové tričko (na sobě)

Bližší popis akce

Sraz je u klubovny, ukončení U Váhy. Tato unikátní akce bude probíhat zejména na tábořišti komárovských sokolů poblíž Lhoty pod Radčem. Spát se bude v kopulovitých stanech našeho oddílu. Budeme si vařit (na večer k ohni zajistíme pro každého špekáček s chlebem), tábořit, hrát hry, ale také pracovat. Bude to vlastně takový malý nácvik na opravdový tábor. Účast všech členů je velice doporučena, v případě těch, co se chystají na letní tábor, je takřka nutná. Veškeré vybavení si poneseme v batozích na zádech. Zvažte každou zbytečnost... Doma se můžete nastříkat repelentem a namazat opalovacím krémem (snad nám to přinese dobré počasí) :)