HoZaSti

Trvání akce

25. listopad 2017 15:00 - 26. listopad 2017 13:00

Seznam věcí s sebou

karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj (KPZ, uzlovačku, stezku, zápisník, tužku, šifrovací pomůcky, legitimaci), hrneček, baterka, čajová svíčka, hygienické potřeby (= ručník, kartáček na zuby, pasta), jídlo a pití, věci na vaření a pojídání (ešus, lžíce, ev. vařič), oddílové tričko, oblečení dle počasí (terénní), pláštěnka či pončo, kapesní nůž, 70,- Kč (přesně), šátek, hokejku

Bližší popis akce

Název akce skrývá tři velké aktivity, které nás o víkendu čekají. Sehrajeme velké mezidružinové sportovní klání v hokejbalu. Zúčastníme se individuálního závodu v uzlování a podnikneme výpravu do tajuplných Stínadel, kde svedeme boj o ježka v kleci. To všechno, a ještě něco navíc nás čeká na akci HoZaSti. Velkou část akce strávíme venku, tak se vhodně oblečte a obujte. Večer bude čas na vaření (je dobré domluvit se ve dvojicích). Spát budeme v klubovně. Čeká nás nabitý víkend, tak vezmi hokejku, uzlovačku a přijď podpořit svoji družinu.