Vánoční besídka (tradiční)

Trvání akce

16. prosinec 2017 13:30 - 16. prosinec 2017 17:30

Seznam věcí s sebou

skautský kroj (pokud máte), vánoční cukroví, hrneček (nejlépe odolnější), ručně vyráběný dárek, potřeby na vystoupení družiny (pokud je třeba)

Bližší popis akce

Sraz je před Městským úřadem ve Zbiroze na náměstí, kde se také letos uskuteční besídka. V tomto roce se vracíme ke kořenům a besídka proběhne bez účasti rodičů a příbuzných členů. Chceme si připomenout způsob jakým probíhaly besídky dříve a také nás mrzel opadající zájem a předčasné odchody. Doufáme v hojnou skautskou účast a třeba za rok se opět vrátíme do kina, (bude-li zájem setrvat s námi několik hodin). Uvedený čas ukončení je spíše orientační. Pokud někdo nemůže dorazit, prosím pošlete dárek, protože jinak bude někdo, kdo sám vyráběl smutný, že nic nedostal. Pěkné Vánoce všem! (A pro všechny členy oddílu je letos připraven malý dárek, tak přijďte!)