Skautské minikino a tělocvična

Trvání akce

10. únor 2018 10:00 - 11. únor 2018 12:00

Seznam věcí s sebou

spacák, karimatku, polštářek, oblečení na spaní, jídlo (oběd je možné si v klubovně uvařit), hygienu, přezůvky, základní výzbroj (zápisník, tužka, stezka, uzlovačka), pochutiny, cca 70,- Kč (na občerstvení), hrneček, do tělocvičny – oblečení, vodu na pití, boty s nečernící podrážkou a hokejku

Bližší popis akce

Sraz i ukončení bude v klubovně. V plánu bude sledování nejroztodivnějších filmů na plátně! Budeme mít hotový kinosál, včetně popcornu (ke každé vstupence zdarma) a limonády za drobný poplatek! O výběru filmů se bude občas hlasovat a čeká nás i velký kvíz pozorného diváka. Promítat budeme od animáků po sci-fi. Každý si přijde na své. Také si něco zahrajeme a aby se nám od sezení v kinosále nezkrátily šlachy, druhý den se řádně protáhneme hrami v tělocvičně. Neváhej a vyraž s námi na akci, která se jen tak nebude opakovat!