Plyšová výprava na chatu (s Pátrači)

Trvání akce

27. duben 2018 17:15 - 29. duben 2018 12:00

Seznam věcí s sebou

karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj (KPZ, uzlovačku, stezku, zápisník, tužku, šifrovací pomůcky, legitimaci), hrneček, baterka, čajová svíčka, hygienické potřeby (= ručník, kartáček na zuby, pasta), jídlo a pití, věci na vaření a pojídání (ešus, lžíce, ev. vařič), skautský kroj, fialové oddílové tričko, oblečení dle počasí (terénní), pláštěnka či pončo, PETlahev na pití, svačinu, kapesní nůž, 70,-Kč (přesně), šátek, batoh (poveze se autem) a batůžek (na záda s pláštěnkou a svačinou), oblíbeného plyšáka (menšího), funkční hodinky, vhodný je i mobilní telefon s foťákem

Bližší popis akce

Půjdeme asi 6km v krojích. Velké batohy budou odvezeny autem (a přivezeny v neděli zpět). Každý se musí vyznat kde má co zabaleno! Na cestu vezmeme pouze batůžek se svačinou, pitím, KPZ a pláštěnkou. Bydlet budeme na chatě v Drahoňově Újezdu. Každý si jinak vaří/konzumuje sám (doporučeno domluvit se ve dvojicích) z vlastních zásob. Je možné mít i studená jídla. V pátek se každý nají doma před akcí. Na chatě je k dispozici lednice, pitná voda, WC, elektřina, topení dřevem. Spí se na zemi na karimatce. Jedná se o tradiční akci od roku 1997. Lze očekávat velkou hru dvojic „Pátrači“, softball, stezku odvahy, mezidružinové klání… Těšte se! Sraz je sice U Váhy, ale ukončení proběhne u klubovny, kde bude tou dobou končit i Schůzka s rodiči.