Táboření v terešovském kině

Trvání akce

26. květen 2018 09:15 - 27. květen 2018 12:30

Seznam věcí s sebou

velký batoh a v něm - základní výzbroj (zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, stezku, legitimaci, šifrovací pomůcky a odborky), spacák, karimatku, polštářek, pláštěnku, šátek na hry, hygienu (kartáček na zuby, pasta), LÉKY, ručník, oblečení do terénu a na spaní, jídlo (sobotní oběd budou všichni vařit, večeře může být studená), pití, potřeby na vaření (ešus, vařič, příbor), baterku, kapesní nůž, 100Kč, malý batůžek (se kterým vyrazíme na výpravu do okolí), oddílové triko (na sobě)

Bližší popis akce

Po roce opět vyrážíme pod stany. Letos jsme zvolili unikátní lokalitu v Terešově. Spát se bude v oddílových stanech. V sobotu proběhne kuchařská soutěž, do které se zapojí každý. Vhodné je se domluvit na vaření ve dvojicích. Oběd vaří všichni, večeře už může být studená. Prozkoumáme okolí Terešova, navštívíme jedinečný tisový les, vyzkoušíme si něco ze skautské praxe a sehrajeme i pár zajímavých her. Večer shlédneme film v letním kině a zajisté nás nemine ani další mezidružinové klání. Celou výpravu strávíme venku, nepodceňte proto počasí a zvolte vhodné oblečení. Sraz i zakončení je na zastávce U Váhy.