Výprava za sysly do Mladé Boleslavi

Trvání akce

16. červen 2018 08:15 - 17. červen 2018 14:10

Seznam věcí s sebou

velký batoh, základní výzbroj (zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, stezku, legitimaci, šifrovací pomůcky a odborky), batůžek (ne moc malý), spacák, karimatka, polštářek, přezůvky, peníze (550+ Kč v základu na ubytování, vstupy a cestovné + menší kapesné), pláštěnku, šátek na hry, hygienu (kartáček na zuby, pasta), léky, ručník, oblečení do města a na spaní, jídlo (něco studeného, sobotní večeře může být vařená, a pokud, nejlepší je domluva ve dvojicích), pití (1,5l; voda je v klubovně dostupná, popřípadě pár minut cesty obchod), baterku, kapesní nůž, skautský kroj (na sobě), oddílové triko (na vrcholu batohu, když bude horko, bude použito místo kroje)

Bližší popis akce

Tentokrát se vypravíme na dalekou cestu vlakem. Pojedeme až do Mladé Boleslavi, ve které se půjdeme podívat na kolonii syslů můžete vzít mrkvičku na jejich krmení) a také se podíváme po několika zajímavostech skrývajících se v tomto městě, včetně proslulého muzea Škodovky. Přespávat budeme ve skautské klubovně tamějších skautů a druhého dne opět vyrazíme dlouhou cestou vlakem zpět domů. Určitě to bude jedna z nezapomenutelných výprav! Sraz je sice U Váhy, ale ukončení bude na nádraží v Kařeze a je potřeba si tak zajistit individuální odvoz.