Středisková výprava do Klatov

Trvání akce

19. říjen 2018 16:45 - 21. říjen 2018 14:47

Seznam věcí s sebou

krosnu (v žádném případě tašku do ruky, protože půjdeme od vlaku pěšky do klubovny), spacák, karimatku, polštářek, oblečení na víkend dle počasí, pevné nepromokavé boty, přezůvky do klubovny, oblečení na spaní, ešus, plecháček, příbor, pití (1L lahev minimum), jídlo (viz níže), pláštěnku, malý batůžek (vak), hygienické potřeby (kartáček a pasta na zuby, hřeben, mýdlo, ručník), léky (kdo užívá), KPZ, uzlovačku, zápisník, potřeby na psaní, baterku, oddílové triko, šátek na hry, hodinky (kdo má), kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), skautskou legitimaci, peníze = 350,-Kč (na dopravu, ubytování, společné jídlo a vstupy) + kapesné

Bližší popis akce

Sraz i ukončení je na vlakové zastávce v Kařeze! Na tuto střediskovou výpravu jedeme společně s dívčím kmenem v krojích (platí pro ty, co je mají). V pátek s sebou na cestu vlakem malou svačinu a pití + jídlo na páteční večeři. V sobotu bude zajištěna snídaně a večeře, v neděli snídaně. V klubovně bude k dispozici pití. V sobotu přes den a v neděli dopoledne, kdy se budeme pohybovat venku, si děti koupí svačinu (nebo přibalte trvanlivější potraviny). Ubytovaní budeme v klubovně klatovských skautů. Můžete se těšit na roztodivné hry, hru ve městě či návštěvu klatovských pamětihodností. Nepřibalujte si zbytečnosti, čeká nás delší cesta pěšky z vlakového nádraží do klubovny s veškerým vybavením na zádech (a v neděli zase zpět)! Akci zvládnou všichni, tak vyražme v co největším počtu!