Táboření u Jablečna

Trvání akce

22. květen 2010 08:00 - 23. květen 2010 15:00

Seznam věcí s sebou

na zádech: základní výzbroj, spacák, karimatku, pláštěnku, prázdnou PET lahev (2l) na pitnou vodu (natočíme u někoho v Jablečně), šátek, hygiena, ručník, plavky, oblečení do terénu a na spaní, jídlo, špekáček(y) na opekání + patřičně krajíců chleba, lžíci, zpěvníky, menší svítící baterku

Bližší popis akce

Sraz jest tentokrát s veškerým vybavením (v kroji!) u klubovny. Ukončení druhého dne s návratem do Zbiroha (členové se budou postupně odpojovat do svých domovů).

Tato unikátní akce bude probíhat zejména na tábořišti rokycanských skautů poblíž Jablečna a přilehlé nádrže. Spát se bude v kopulovitých stanech našeho střediska. Budeme si vařit, tábořit, hrát hry, ale také pracovat. Bude to vlastně takový malý nácvik na opravdový tábor. Účast všech členů je velice doporučena, v případě těch, co se chystají na letní tábor, je takřka nutná.

Veškeré vybavení si poneseme v batozích na zádech. Zvažte každou zbytečnost... Doma se můžete nastříkat repelentem a namazat opalovacím krémem (snad nám to přinese dobré počasí) :)