Výprava do berounského aquaparku

Trvání akce

26. leden 2019 08:15 - 26. leden 2019 15:41

Seznam věcí s sebou

cca 200,- Kč (= na dopravu a vstup + rezerva), batůžek, větší svačinu, pití, kroj (pokud máš), základní výzbroj, dle počasí pláštěnku či deštník, ručník, sprchový gel, plavky!, igelitovou tašku, legitimaci s fotografií!

Bližší popis akce

Sraz i ukončení je ve Zbiroze U Váhy. Pojedeme vlakem, proto by měl mít každý průkazku (např. legitimaci) s fotografií, abychom získali slevu. Na programu je návštěva akvaparku Beroun na 3 hodiny - a tedy skvělá příležitost splnit si vlčáckou nebo skautskou odborku Plavec, nebo se jen plavání trochu zlepšit! Samozřejmě bude i tobogán a skluzavky. Po obědové svačině je v plánu procházka městem s návštěvou medvědů. Jedeme v krojích - platí pro všechny, kteří kroj mají. Pokud nestihneme zpáteční vlak, jak je v plánu, přijedeme do Zbiroha v 17:34 (možno tedy vzít mobilní telefon na případné obeznámení rodičů).