Přátelská výprava do Rokycan

Trvání akce

23. únor 2019 09:00 - 24. únor 2019 12:42

Seznam věcí s sebou

karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj, hrneček, baterka, čajová svíčka, hygienické potřeby, jídlo a pití, kroj se všemi doplňky, oblečení dle počasí, pláštěnka či pončo, hodinky, batoh a batůžek, kapesní nůž, šátek, základní výzbroj! (funkční KPZ, stezka, legitimace, zápisník, tužka, šifrovací pomůcky, uzlovačka), oddílové tričko, 150,-Kč (= doprava, ubytování a muzeum)

Bližší popis akce

Sraz i ukončení je na vlakovém nádraží v Kařeze! Tentokrát se všichni vypravíme do Rokycan. Jedeme v krojích. Ubytováni budeme v klubovně rokycanských skautů, spát budeme na zemi. K dispozici je pitná voda, rychlovarná konvice, WC. Topit budeme kamny na dřevo. Vše si neseme na zádech v batohu! Setkáme se s místními skauty, uskutečníme s nimi výpravu na nedaleký vrch a v neděli zajdeme na výstavu 100 let skautingu v Rokycanech. Sladkou tečkou bude návštěva cukrárny. Neváhej a vyraž s námi, neb toto je pravý oddílový život – bez průpravy pak těžko na tábor! :)