Putování po okolí – aneb hledání cesty domů

Trvání akce

30. březen 2019 08:10 - 30. březen 2019 19:30

Seznam věcí s sebou

větší batoh (cestou ještě přibalíme pár drobností na vaření oběda), základní výzbroj (zápisník, stezku, tužku, KPZ, uzlovačku, legitimaci, šifrovací pomůcky), oddílové tričko (na sebe), terénní oblečení dle počasí, baterku, pláštěnku nebo pončo, kapesní nůž, šátek na hry, lžíci, pití na celý den, svačinu a večeři, 70Kč

Bližší popis akce

Sejdeme se ráno na autobusové zastávce U Váhy. Jedeme v oddílových tričkách. Autobusem následně vyrazíme do nedalekého okolí a zahájíme naše putování s cílem najít cestu do klubovny. Cestou se dozvíme něco o historii našeho okolí, sehrajeme velké mezidružinové klání a společně si uvaříme oběd. K jídlu si proto vezměte jen něco na svačinu a večeři (nevařenou). Všechno zabalte do většího batůžku, abyste mohli cestou přibalit něco menšího ke společnému vaření oběda. V podvečer se navrátíme do klubovny, kde proběhne schůzka s rodiči.