Výlet na letadla, klokany a opice

Trvání akce

22. červen 2019 07:15 - 22. červen 2019 19:40

Seznam věcí s sebou

batůžek, svačina a pití alespoň 1,5L, základní výzbroj, na sebe oddílové tričko (fialové), pláštěnka, 350,- Kč (zahrnuje cestovné, MHD a vstup do ZOO pro dítě) + nějaké kapesné (na nanuky, suvenýry apod.), průkazka s fotkou a datem narození (platí i skautská legitimace, pokud je s fotkou a razítkem)

Bližší popis akce

Blíží se prázdniny, a tak činnost odlehčíme príma výletem! Vyjedeme si do Prahy, podívat se, jak funguje Letiště Václava Havla a poté se přepravíme do ZOO, kde strávíme celé odpoledne. Pro slevy je klíčové mít zmiňovanou legitimaci (průkazku). Sraz i ukončení je ve Zbiroze U Váhy. Pokud bychom návrat nějak nestíhali, uvědomíme rodiče o návratu ve 20:16 (do Kařeza) telefonicky. Věříme, že tohle bude pohodová výprava pro všechny se zájmem o svět ve kterém žijeme.