Oheň na Skautské skále

Trvání akce

15. červen 2019 18:00 - 15. červen 2019 21:00

Seznam věcí s sebou

skautský kroj (možno s jednobarevnými krátkými kalhotami), pracovnější tričko, základní výzbroj, pití a podsedák

Bližší popis akce

Sraz je v 18:00 u klubovny. Odtud se přesuneme na Skautskou skálu. Ta se nachází asi 200 m od restaurace Na Panelu. Postavíme připravený oheň (pracovnější triko výhodou), který zapálíme v 19:00 a převlečeme se zpět do krojů. Akce je společná s dívčím kmenem a připomíná nám blížící se konec skautského roku. Budeme zpívat (každá družina překvapí oblíbenou písní), povíme něco o činnosti a třeba se i více poznáme. V rámci reprezentace oddílu doražme prosím všichni. Na této akci bude možné odevzdat Souhlasy k táboru, nebo dořešit nějaké důležitosti. Akce bude končit na skále a členové se pak budou vracet zpět přes Zámostí směrem k náměstí.