Družinová výprava - Havrani

Trvání akce

12. únor 2011 08:30 - 12. únor 2011 16:30

Seznam věcí s sebou

Boby popřípadě jezdeckou lopatu,oblečení na sněhové hrátky,základní výzbroj,oblečení do klubovny,pití, svačinu (je možné si i něco dobrého uvařit na kamnech v tomto případě je nutné mít věci na vaření) hrneček !!!STEZKU!!! a dobrou náladu :D

Bližší popis akce

Sejdeme se u klubovny, kde si necháme své věci a půjdem bobovat. Také si můžeme zahrát nějaké hry ve sněhu. Na oběd se vrátíme do klubovny, kde se všichni převlečeme do suchého a uvaříme si taky něco dobrého. Dáme si čaj a pustíme se do plnění STEZEK a samozdřejmě si zahrajeme nějaké ty hry. Zakončení bude u klubovny kolem 16:30.(v případě oblevy se bude výprava konat s upraveným programem = bez bobování s vycházkou do nedalekého okolí)