Družinová výprava - Sokoli

Trvání akce

05. březen 2011 08:30 - 05. březen 2011 16:00

Seznam věcí s sebou

Vhodné boty a oblečení, základní výzbroj (zápisník, propiska, šifrovací pomůcky, legitimace, stezky, uzlovačka a KPZ), jídlo a pití (zájemci si mohou i něco uvařit na svém vařiči), kancelářské potřeby (nůžky, tvrdší papír, lepidlo, fixy), šátek a dobrou náladu

Bližší popis akce

Při této akci se vydáme do našeho exlusivního SOKOLÍHO ÚDOLÍ. Sraz bude tentokrát u klubovny, kde si necháme kancelářské potřeby a poté budeme pokračovat již samotnou výpravou. V odpoledních hodinách se dostaneme zpět do klubovny, kde bude probíhat další program... K vůli nemoci byla tato akce přeložena na 5.3.2011... omluvte prosím tyto komplikace... V případě nejasností volejte na číslo:605879010, kde Vám bude vše vysvětleno.. :)