Třídenní výprava do Radnic

Trvání akce

18. březen 2011 16:20 - 20. březen 2011 14:15

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (zápisník, propisku, KPZ, uzlovačku, legitimaci, stezku, šifrovací pomůcky), kroj, pláštěnka, věci na vaření (ešus, lžíce, vařič) a jídlo a pití (na všechny dny), hrneček, prázdnou PET láhev na vodu, šátek, oblečení do terénu, oblečení na spaní, náhradní ponožky, přezůvky, hygiena (čištění zubů, ručník, hřeben), karimatka, spacák, polštářek, batoh (v něm věci) a batůžek (na výpravu do okolí Radnic), svítící baterka, peníze na ubytování (20,- Kč), čajová svíčka, hodinky, nůž (zavírací)

Bližší popis akce

Chystaná akce je velkým podnikem našeho oddílu, kterých neděláme mnoho. Spolupracujeme s junáky z Radnic, jejichž klubovnu také využijeme. I proto náš organizační tým pevně doufá, že bude hojná účast. Každý správný člen by neměl chybět. Batožina i mužstvo bude přepraveno na místo smluvenými vozy a stejně tak se vrátíme zpět. Je připraven bohatý program (i alternativa za nepřízně počasí) s mnoha hrami, výpravou atd. V klubovně budeme spát na zemi. Teče zde voda, je k dispozici kuchyňka (ovšem na sobotní výpravě se bude vařit po dvojicích v terénu - event. možnost nevařit), zatopeno bude také. Akce bude nachystána tak, aby jí mohl s naší pomocí zvládnout každý člen (i nováček). Vše tedy nasvědčuje tomu, že by se mohlo jednat o nezapomenutelný oddílový podnik - ovšem pouze za předpokladu, že vy, členové, nezklamete a přijdete! Pokud budete mít jakékoli dotazy či přání, kontaktujte prosím někoho z vedení.

Sraz i ukončení akce je určeno u naší klubovny ve Zbiroze.