Cyklovýprava na Březinu

Trvání akce

18. červen 2011 07:30 - 18. červen 2011 18:00

Seznam věcí s sebou

dostatek pití, svačinu, plně vybavenou KPZ, cyklistickou přilbu (platí povinně pro členy do 18ti let), oddílové tričko (kdo má), pláštěnku

Bližší popis akce

Sraz i ukončení proběhne u klubovny.

Neberte si žádné zbytečné věci (tedy věci na vaření, zápisníky, věci na převlečení,...). Každý nechť má kolo v naprostém pořádku a pokud vezmete sadu na lepení či pumpičku, můžou se hodit. Kdo z nedospělých nebude mít cyklistickou přilbu, nemůže se akce zúčastnit. Pojedeme převážně po nefrekventovaných cestách a silnicích a tempo bude uzpůsobeno i pro vlčata. Na sebe si vezměte oddílové tričko (pokud jej vlastníte). Trasa na hrad bude cca 15km, tedy celkem 30km. Za deště se cyklovýprava nekoná.