Laserová výprava do Plzně

Trvání akce

24. listopad 2012 08:00 - 25. listopad 2012 16:00

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (zápisník, propisku, KPZ, uzlovačku, legitimaci, stezku, šifrovací pomůcky), kroj, pláštěnka, věci na vaření (ešus, lžíce) a jídlo a pití (na oba dny), hrneček, prázdnou PET láhev na vodu, šátek, oblečení dle počasí, oblečení na spaní, náhradní ponožky, přezůvky, hygiena (čištění zubů, ručník, hřeben), karimatka, spacák, polštářek, batoh (v něm věci) a batůžek, svítící baterka, hodinky, nůž (zavírací), peníze-300 Kč (ubytování, Lasergame, cestovné), přenosná (čti: to co hodláš sám táhnout) společenská hra.

Bližší popis akce

: Jedná se o speciální dvoudenní akci, na které navštívíme klubovnu plzeňského vodáckého oddílu. Tato klubovna je vybavena podobně jako Duchova chata: je zde plynový sporák, záchody, sprcha apod. Spát se bude standartně na karimatkách na zemi. Každý si vaří sám anebo je možné vytvořit na základě domluvy skupiny, což doporučujeme. Zlatým hřebem celé výpravy bude návštěva hry názvem Lasergame. Ohledně této hry je zde důležité upozornění: osvětlení, které je při této hře používáno, může způsobit epileptický záchvat, proto je nutné vědět, zda touto nemocí netrpíte (prosím optejte se na toto rodičů – je to DŮLEŽITÉ). Dále navštívíme Západočeské muzeum a zahrajeme si spoustu zajímavých her.