45. Zimní přechod Brd

Trvání akce

25. leden 2014 08:20 - 25. leden 2014 17:02

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (tužka, zápisník, uzlovačka, stezka, legitimace, KPZ), jídlo (vařit nebudeme), pití (nejlépe teplý čaj v nerozbitné termosce), skautský kroj, pevná a nepromokavá obuv, vhodné oblečení na pochod, pláštěnka či pončo, cca 200,-Kč (na jízdné a případné suvenýry), pamětní kartičky!!! (50-100 je zhruba optimální počet, ukázka na: http://pako.iocko.cz/download/karticky/karticky3.gif)

Bližší popis akce

Skautský přechod Brd je tradiční akce na kterou se sjíždějí oddíly z různých částí Čech. Každoročně se pak po pochodu (cca 6-7 km kopcovitým terénem) setkají na Kytínské louce. Zde budeme také měnit pamětní kartičky a bude k dispozici pamětní razítko, nějaké tiskoviny a suvenýry či horký čaj. Zpět půjdeme stejnou cestou. Vrátíme se tak do Řevnic a vlakem (s přestupem v Berouně) pojedeme zpět do Zbiroha. Z autobusu vystoupíme na zbirožském náměstí v 17:02 (18:59, kdybychom spoj nestihli).