Výprava na druhou Čertovu skálu

Trvání akce

22. únor 2014 06:50 - 22. únor 2014 18:00

Seznam věcí s sebou

Batůžek, pláštěnka nebo pončo, hodně pití (minimálně jeden litr, teplé), jídlo (na celý den bez vaření), terení oblečení (dle počasí), pevnou obuv, základní výzbroj (zápisník, tužka, KPZ, uzlovačka, stezka, šifrovací pomůcky, legitimace), cca 50Kč (na autobus), nějaké stolní hry

Bližší popis akce

Start akce u Váhy.Z Váhy pojedeme autobusem do Líšné odkud půjdeme pěšky cca 2,5 km na Čertovu skálu. Na čertově skále se budou hrát hry poznávat přírodu a své schopnosti.Z Čertovy skály se půjde pěšky cca 11 km do naší klubovny, kde budeme čekat na konec akce Setkání s rodiči a při této příležitosti se budou hrát stolní hry, pracovat na stezkách a jiný program. Akce končí ve stejný čas jako Setkání s rodiči.