Výprava za tajemnem a krásou v Praze

Trvání akce

22. březen 2014 07:15 - 22. březen 2014 17:02

Seznam věcí s sebou

batůžek, svačina a pití na celý den, základní výzbroj, na sebe kroj (kdo má), pláštěnka, 450 Kč (zahrnuje vstupy na 2 výstavy, vlak, dopravu po městě a malou rezervu), čajovou svíčku, průkazku s fotkou a datem narození (platí i skautská legitimace, pokud je s fotkou a razítkem)

Bližší popis akce

Tato výprava do Prahy nám ukáže, že krásy můžeme vnímat nejen zrakem (například v Muzeu minerálů, které navštívíme), ale také hmatem. V plánu je totiž „prohlídka“ Neviditelné výstavy, kde si vyzkoušíme, jak svět vnímají nevidomí. A nejen to. Snad bude pěkné počasí na procházku po Praze a pokud zbyde čas, zavítáme i k hrobu zakladatele českého skautingu na Vyšehradě. Cena pro děti do 15 let se skládá z těchto poplatků: cca 120,- Kč vlak, 50,- Kč Muzeum minerálů, 170,-Kč Neviditelná výstava, 70,- Kč jízdenka, 40,- Kč rezerva. Všude se budeme snažit získat skupinovou slevu... Pojeďme společně zažít něco nového, bude to stát za to! Sraz i ukončení bude U Váhy. Pokud nestihneme zpáteční vlak, vrátíme se do Zbiroha v 19:00.