(Plyšová) Výprava na chatu

Trvání akce

25. duben 2014 17:15 - 27. duben 2014 13:00

Seznam věcí s sebou

karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj (KPZ, uzlovačku, stezku, zápisník, tužku, šifrovací pomůcky, legitimaci), hrneček, baterka, čajová svíčka, hygienické potřeby (= ručník, kartáček na zuby, pasta), jídlo a pití, věci na vaření a pojídání (ešus, lžíce, ev. vařič), skautský kroj!, oblečení dle počasí (terénní), pláštěnka či pončo, PETlahev na pití, svačinu, kapesní nůž, 60,-Kč, šátek, batoh (poveze se autem) a batůžek (na záda na výlety), plyšák, pracovní rukavice a dle možností kompas nebo busola a mapa

Bližší popis akce

Sraz: pátek 25. dubna 2014 v 17:15 U Váhy (za deště autobusem v 17:31)
Návrat: neděle 27. dubna 2014 v 13:00 U Váhy (za deště nejspíš autobus 12:27)

Naše podmínky: Akce se může zúčastnit jen ten, kdo splní následující podmínky: 1) má skautský kroj s našitými nášivkami; 2) dokáže si sám sbalit batůžek a připravit a sníst své jídlo; 3) zaváže se, že se bude chovat rozumně a bude dbát pokynů vedení (což zahrnuje kompletní výstroj a výzbroj vyjmenovanou výše).

Důležité info: Půjdeme asi 6km v krojích. Velké batohy budou odvezeny autem (a přivezeny v neděli zpět). Na cestu pouze batůžek se svačinou, pitím, KPZ, pláštěnkou a baterkou. Bydlet budeme na chatě v Drahoňově Újezdu, odkud v sobotu uskutečníme celodenní výlet do okolních lesů. Teplá večeře v sobotu bude zajištěna, jinak každý jí a vaří sám z vlastních zásob (možno mít i studená jídla). V pátek se každý navečeří doma před akcí. Na chatě je k dispozici lednice, pitná voda, WC, elektřina, topení dřevem,... kapacitně jsme však omezeni na cca 20 míst. Spí se na zemi na karimatce. Jedná se o tradiční akci od roku 1997 a je připraven bohatý program. Nezapomeňte si svého plyšáka!