Okresní kolo ZVaS

Trvání akce

03. květen 2014 09:30 - 03. květen 2014 18:00

Seznam věcí s sebou

pláštěnku, pití (bude možno dotočit) a svačinu (na celý čas), kroj na sebe, terénní oblečení na převlečení na závod, pláštěnku, tužku, zápisník stezku, legitimaci, uzlovačku, KPZ

Bližší popis akce

Sraz i konec závodu proběhne na fotbalovém hřišti ve Zbirohu, neboť středisko Čertovka Zbiroh závod pořádá. Jedná se o okresní kolo Závodu vlčat a světlušek s názvem Šmoulí cesta. Závod proběhne po značené trati v okolí Zbiroha. Všechny instrukce družina dostane na místě. Přijďte v kroji (jejichž kontrola bude i jednou ze soutěžních disciplín). Kluci a děvčata tak poměří síly a znalosti z nejrůznějších oblastí nejen se vlčaty a světluškami ze Zbiroha, ale také z celého okresu. Účast všech těch, kterým nebude ještě v září 12 let je proto silně doporučena, ba přímo vyžadována. Aby mohla družina vůbec závodit, musí mít v závodě alespoň 4 členy. Na sraz doražte v kroji a na závod se převléknete. Přijďte si zasoutěžit, reprezentovat družinu i oddíl a třeba i vyhrát!