Krajské kolo ZVaS

Trvání akce

14. červen 2014 08:15 - 15. červen 2014 12:30

Seznam věcí s sebou

kroj, vhodné oblečení na pobyt venku, pevné boty, spacák, karimatku, polštářek, oblečení na spaní, pláštěnku, hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta...), ručník, základní výzbroj (zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šif. pomůcky, legitimaci, stezku), kapesní nůž, lžíce, baterku, 200Kč, pití (2 litry), jídlo = větší svačinu (pro všechny bude zajištěno jedno teplé jídlo v sobotu a snídaně v neděli), masku na večerní bál, vše sbaleno v jednom velkém batohu (krosna) + malý batůžek s sebou (s tím poběží závod).

Bližší popis akce

Ráno se sejdeme v krojích na autobusové zastávce „U Váhy“ odkud pojedeme na nádraží do Kařeza. Poté vlakem do Rokycan. Po slavnostním nástupu na „skautské louce“ se poběží závod. Ten bude probíhat celou sobotu. Volné chvíle budou vyplněny bohatým doprovodným programem. Večer bude noční hra. Spát se bude v oddílových stanech. V neděli proběhne vyhlášení výsledků a poté pojedeme domů. Plánovaný návrat ve 12:30, nebo dalším spojem v 13:30. Této akce se účastní vlčata která postoupila z okresního kola: Pendolíno, Klouzek, Don Carlos, Martin Šestina, Adam Fair, Míra Srp a Ondra Zbahna.