Vánoční besídka v kině

Trvání akce

14. prosinec 2014 14:00 - 14. prosinec 2014 17:00

Seznam věcí s sebou

hrneček (nerozbitný), kroj, vánoční cukroví, vyráběný dárek se jménem obdarovaného (dárek je třeba poslat předem, pokud víte, že nedorazíte), potřeby na scénku

Bližší popis akce

Tradiční středisková akce na závěr kalendářního roku je tedy! Na Vánoční besídku jsou letos srdečně zváni i všichni rodiče a prarodiče. Nemusíme se bát o nedostatek místa, jelikož se akce koná již podruhé v kině města Zbiroha. Připraveny budou vystoupení jednotlivých družin a můžeme se těšit i na občerstvení, koledy, nebo rozdávání vánočních dárků. Sraz i ukončení proběhnou v zimním kině. Na akci doražte v krojích a všechny hosty i členy oddílu prosím, aby si donesli hrneček do kterého od nás obdrží čaj. Těšíme se na Vaši hojnou účast.