Čtení Lone Wolfa

Trvání akce

20. leden 2017 17:00 - 21. leden 2017 11:00

Seznam věcí s sebou

pití a jídlo (k dispozici rychlovarná konvice, lednice a pitná voda), přezůvky!, základní výzbroj, oblečení na spaní, spacák, karimatku, polštářek, hygienu + ručník, hrnek, baterku, kroj tentokrát není třeba

Bližší popis akce

Sraz i ukončení je na Městském úřadě ve Zbiroze (využijeme opět možnosti pořádat akci ve velké zasedací místnosti). Bude se číst dobrodružný fantasy gamebook s hlavním hrdinou, kterým není nikdo jiný než Lone Wolf - Osamělý vlk. Tentokrát se vydáme na první dobrodružství knihy magnakai s názvem Království děsu (= kniha č. 6). Akce je dobrovolná, aby dorazili jen ti, kteří mají podobné čtecí akce rádi (říjnové čtení mělo skvělou atmosféru). Tužka, zápisník a guma se určitě bude hodit. Sommerswerd čeká na další dobrodružnou výpravu, tak se připoj i Ty!