Výlet do vojenského muzea v Lešanech

Trvání akce

10. červen 2017 07:50 - 10. červen 2017 19:00

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (KPZ, uzlovačku, stezku, zápisník, tužku, šifrovací pomůcky, legitimaci), jídlo a pití na celý den (vařit se nebude), oddílové tričko se skautským šátkem a turbánkem, oblečení dle počasí, pláštěnka či pončo, šátek na hry, kapesné na suvenýry, mobil

Bližší popis akce

Na tuto akci je potřeba se předem přihlásit a zaplatit poplatek 200 Kč. Kapacita výpravy je omezena na 25 lidí (včetně vedoucích). Účast se řídí systémem, „kdo se dřív přihlásí, jede“. Přihlášku i s penězi lze donést do 31.5.2017. Ráno se sejdeme v oddílových tričkách u infocentra a autobusem pojedeme do Rokycan nabrat další skauty. Společně zamíříme do Lešan, kde strávíme den v areálu vojenského muzea. Návrat bude do 19:00 opět k infocentru. V případě dřívějšího návratu budou kluci informovat telefonem.