Táboření v ohbí říčky Střely

Trvání akce

15. září 2018 07:55 - 16. září 2018 16:00

Seznam věcí s sebou

Velký batoh (krosna), základní výzbroj (zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, stezku, legitimaci, šifrovací pomůcky a odborky), kroj, oddílové tričko (na sobě), spacák, karimatku, pláštěnku, podsedák, šátek na hry, hygienu (kartáček na zuby a pastu), léky (pokud berete), oblečení do terénu a na spaní, jídlo (doporučujeme se domluvit ve dvojicích a vařit na plynových vařičích), pití, prázdná PETláhev (na místě možnost doplnění vody ze studánky), potřeby na vaření (ešus, příbor, vařič), baterku, repelent, kapesní nůž, 5 hadráků (podepsaných), 250,- Kč na dopravu, menší kapesné.

Bližší popis akce

První výprava skautského roku se bude konat v tradičním duchu táboření a skautského života. Sraz i ukončení akce bude v Kařeze u železniční stanice. Pojedeme veřejnou dopravou do Toužimi a odsud půjdeme pěšky asi pět kilometrů do tábořiště (zvažte tedy, co si zabalíte). Tábořit budeme u říčky Střely, v zátoce obklopené lesem a to v oddílových stanech. Budeme si vařit, ale také tábořit, hrát hry a obdivovat přírodu. Těšte se na skvělá překvapení a dobrodružství, které vás čekají v zátoce Střely.