Výprava na skalky na Kvásku

Trvání akce

28. září 2019 08:30 - 28. září 2019 19:00

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (tužka, zápisník, uzlovačka, stezka, KPZ, šifrovací pomůcky, legitimace), pití na celý den (alespoň 1,5l), jídlo, potřeby na vaření (vařič, ešus, lžíce), kapesní nůž, oddílové triko, terénní oblečení dle počasí, pevná obuv, pláštěnka či pončo a šátek na hry

Bližší popis akce

Sejdeme se ráno u klubovny v oddílových tričkách. Cílem naší cesty bude nedaleký kopec Kvásek, kde budeme hledat skryté skalky a jiná tajemství lesa. Doporučujeme vzít věci na vaření oběda, nejlépe se domluvit ve dvojicích. Nováčkům bude stačit velká svačina na celý den. Můžeme se těšit na mezidružinové klání, ale i jiné hry a budeme pátrat po stopách lesní zvěře a krásách podzimní krajiny. V případě velké nepřízně počasí, je připraven alternativní program v klubovně, tak neváhej a určitě vyraz s námi.