Gamerská akce v klubovně

Trvání akce

23. listopad 2019 09:00 - 23. listopad 2019 18:30

Seznam věcí s sebou

Základní výzbroj (zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, stezku, legitimaci a šifrovací pomůcky), přezůvky, jídlo (větší svačina, vařený oběd, nejlepší je domluva ve dvojicích) a pití (voda je v klubovně dostupná)

Bližší popis akce

Jak se říká ve skautských zákonech - Skaut je veselé mysli. A přesně to je účelem této výpravy. Trochu zvolnit tempo a pro jednou si dopřát trochu té správné moderní zábavy. Proto se tentokrát ponoříme do světa, který je dnes skoro každému chlapci známý - do světa videoher. Ale nepůjde jen o takové ty dnešní nabušené hry s filmovou grafikou. Zavítáme totiž tam, kde se po místní síti smažily procesory před klidně i deseti lety. Musíme ale taky dbát na zdraví svých kukadel, a tak bude “pařba” proložena povídáním o bezpečnosti na internetu, vařením vlastního oběda a tématickou hrou na závěr. Tak co? Jdeš si zahrát s námi?