JOTI - special edition

Trvání akce

04. duben 2020 13:00 - 04. duben 2020 16:00

Seznam věcí s sebou

internet, Skype, zápisník, tužku, a kdo má webkameru a bude vidět, tak na sebe i skautský kroj (nebo alespoň oddílové tričko, pokud kroj nemáte)

Bližší popis akce

JOTI = Jamboree on the internet, tedy setkání skautů na internetu. Z důvodu celosvětového šíření nákazy koronavirem Covid-19 bude tato událost konána mimořádně v dubnu. Každý se může zúčastnit z bezpečí domova. Sraz je na Skypu. Akce je dobrovolná a je vhodné se na ni trochu jazykově vybavit (třeba zkušenějším rodičem, vlastními znalostmi, nebo internetovým slovníkem). Možnost poznávat nové skauty a skautky z celého světa je vždy cenná a my věříme, že najdeme cestu, jak si tuhle možnost užít. Akce volně potrvá až do neděle dle možností a chuti každého účastníka.