Výprava do Magnamundu

Trvání akce

12. prosinec 2020 09:00 - 12. prosinec 2020 20:00

Seznam věcí s sebou

obyčejnou tužku, gumu, zápisník, svačinku, pití, počítač (nejlépe s mikrofonem) s fungujícím zvukem a internetovým připojením, přípravy předem (tabulka náhody, přihláška na akci ve formuláři níže)

Bližší popis akce

Protože se pořád nelze setkávat osobně, vyrazíme společně na výpravu do světa fantasy. Zahrajeme/přečteme společně další díl gamebooku z příběhů Lone Wolfa.

Co je to gamebook? Je to kombinace hry a knihy, kde si volíme vlastní cestu příběhem a naše rozhodnutí (a dílem i náhoda) rozhodnou, zda náš rytíř řádu Kai přežije a naplní cíl své dobrodružné mise, nebo zemře. Číst bude bratr Duch a všichni budeme volit a hlasovat, co náš hrdina dál udělá. Společně budeme rozhodovat o předmětech, které poneseme, schopnostech, které máme, nebo kudy půjdeme. Dojde i na boj a pro tento účel je dobré, aby si každý doma vytiskl tabulku náhody ze stránky zde:

- bude však možné se obejít i bez ní. Další nezbytností je napsat svůj email a přezdívku do formuláře zde:

- toto bude jako přihláška na akci. Na email zde uvedený každému účastníkovi přijde v pátek 11.12.2020 večer odkaz přes který se druhý den ráno připojí k hovoru. Žádná registrace, instalace programu a podobně. Nebudeme tedy volat přes Skype. Doporučujeme však použít počítač, nikoli telefon. Webová kamera výhodou.

Během akce bude polední přestávka na oběd (11:30 - 12:30) a skončíme, až knihu dočteme, takže čas konce akce je pouze orientační. Z toho plyne, že bude ještě možná pauza na večeři.

Věřím, že si z téhle neobvyklé výpravy (hlavně pro ty, co rádi poslouchají čtení knih a rádi by rytířskému hrdinovi pomohli se lépe rozhodovat) odneseme zajímavé zážitky a dorazí dostatek členů. Koneckonců, kdo vydrží celou dobu a bude se chovat rozumně, bude si moci připsat 5 bodů do Corona challenge, jako mimořádný úkol. Tak pojďme na to!