Torgarské kobky (další výprava do Magnamundu)

Trvání akce

20. únor 2021 09:00 - 20. únor 2021 18:00

Seznam věcí s sebou

obyčejnou tužku, gumu, zápisník, svačinku, pití, počítač (nejlépe s mikrofonem) s fungujícím zvukem a internetovým připojením, tabulku náhody a pohodlnou židli/křeslo ve kterém budete sedět :)

Bližší popis akce

Poslední gamebooková akce byla velmi zdařilá a byla příjemným osvěžením oddílového života. Jelikož se stále nemůžeme setkávat osobně, vyrazíme na další výpravu do světa fantasy s knihou s názvem Torgraské kobky.

Gamebook je to kombinace hry a knihy, kde si volíme vlastní cestu příběhem a naše rozhodnutí (a dílem i náhoda) rozhodnou, zda náš rytíř řádu Kai přežije a naplní cíl své dobrodružné mise, nebo zemře. Číst bude bratr Duch a všichni budeme volit a hlasovat, co náš hrdina dál udělá. Společně budeme rozhodovat o předmětech, které poneseme, schopnostech, které máme, nebo kudy půjdeme. Dojde i na boj a pro tento účel je dobré, aby si každý doma vytiskl tabulku náhody ze stránky zde:

- bude však možné se obejít i bez ní. Bez čeho se neobejdeme jest telekonferenční "místnost", kde se bude čtení odehrávat. Nesejdeme se na Skypu, ale využijeme nástroje používaného i minule, tentokrát pod odkazem:

- v den akce ráno na oddílovém webu zveřejníme přístupové heslo (pokud bude potřeba). Účastníkům z poslední výpravy by měl fungovat odkaz na emailu z minula.
- přes tento odkaz se půjde ráno (s heslem zde uvedeným) připojit k hovoru. Žádná registrace, instalace programu a podobně. Doporučujeme však použít počítač, nikoli telefon. Webová kamera výhodou.

Během akce bude polední přestávka na oběd (11:30 - 12:30) a skončíme, až knihu dočteme, takže čas konce akce je pouze orientační. Z toho plyne, že bude ještě možná pauza na večeři.

Věřím, že i tentokrát nenecháme Lone Wolfa na holičkách a pomůžeme mu zdolat další nebezpečnou výpravu za kameny vědění. Určitě se nebojte a pojďme to zkusit. Vše bude připraveno, včetně hlasování, ilustrací, mapy a podobně! Věřte, že tohle je o dost zábavnější než školní výuka na dálku.