Družinová výprava na Babí skálu a okolí (Havrani)

Trvání akce

12. červen 2021 08:40 - 12. červen 2021 18:00

Seznam věcí s sebou

pláštěnka či pončo, svačinu, dostatek pití (optimálně 1,5l), kapesní nůž, KPZ, KPZ, zápisník a tužku, šátek (ne skautský), věci na vaření (vařič, lžíce a ešus) a jídlo, MALÝ předmět do časové schránky, na sebe oddílové triko a skautský šátek

Bližší popis akce

Po delší době strávené doma u obrazovek se opět vydáváme do přírody s celou družinou. Vyrazíme společně vstříc Jablečnu, kde se uspořádá soutěž ve vaření, a okolo koupaliště dojdeme až ke Simandlovské studánce a také se podíváme na tábořiště Rokycanských skautů. Po cestě sehrajeme několik her. Poté na nás čeká Babí skála, kde bychom měli zakopat družinovou časovou schránku. Bude to jedna z nenáročných výprav, tak neváhej dorazit. Sraz i ukončení akce je u klubovny.