Družinová výprava na Žďár, Bábovku a okolí (Sokoli)

Trvání akce

20. červen 2021 07:45 - 20. červen 2021 19:20

Seznam věcí s sebou

respirátor (2x), KPZ, uzlovačku, vařič (stačí do dvojice), ešus, pití (alespoň 1,5 litru + vodu na vaření), jídlo (+ suroviny k obědu), pláštěnku či pončo, drobný předmět (ozdobený turbánek, amulet…) do časové schránky, terénní obuv, oblečení dle počasí, 50 kč (na dopravu), legitimaci/průkazku totožnosti (s fotografií)

Bližší popis akce

Nazdar bratři, po dlouhé době vyrazíme společně s celou družinou na výpravu. Sraz u klubovny. Před vyražením se ještě otestujeme proti covidu-19, takže dorazte včas. Vyrazíme autobusem do Holoubkova, odkud půjdeme na skálu Bábovka a na vrch Žďár, kde se uspořádá vařící soutěž. Po cestě nás čeká vaření, hry a skála Bábovka, kde zakopeme družinovou časovou schránku. Nazpátek se vydáme opět autobusem, a to ze Svojkovic. Ukončení bude na autobusové zastávce u Váhy. Jedná se o poslední výpravu před táborem, takže valíme!