Výprava za rozhledy Křivoklátskou vrchovinou

Trvání akce

18. září 2021 08:30 - 18. září 2021 19:00

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (tužka, zápisník, uzlovačka, stezka, KPZ, šifrovací pomůcky, legitimace), pití na celý den (alespoň 1,5l), jídlo, potřeby na vaření (vařič, ešus, příbor), kapesní nůž, oddílové triko, střediskový šátek a turbánek, terénní oblečení dle počasí, pevná obuv, pláštěnka či pončo, šátek na hry, 40 Kč a respirátor

Bližší popis akce

Sejdeme se ráno u klubovny v oddílových tričkách se střediskovým šátkem na krku. Cílem naší cesty bude rozhledna nedaleko obce Biskoupky. Cestu si zkrátíme ráno autobusem, proto je potřeba mít s sebou respirátor a nějakou průkazku (legitimace, nebo žákovský průkaz). Doporučujeme vzít věci na vaření oběda, nejlépe se domluvit ve dvojicích. Vaření oběda bude totiž součástí mezidružinového klání. Cestou budeme pátrat po stopách lesní zvěře a krásách podzimní krajiny. V případě velké nepřízně počasí, je připraven alternativní program v klubovně, tak neváhej a určitě vyraz s námi.